Vakıfbank World Tercih Kart Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank World Tercih Kart Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bankalar tarafından sunulmakta olan kredi kartları, gün geçtikçe birçok kişi tarafından kullanımı giderek artmıştır. Yeri geldiğinde nakit çekimlerinin yapıldığı, yeri geldiğinde alış verişlerinizi taksitli bir şekilde yapılabildiği, teknolojinin bizlere kolaylık sunması amacı ile bankalar tarafından sunulmakta olan alternatif bir destek kartıdır. Bu kartlardan bir tanesi olan vakıfbank tercih kart.

Vakıfbank World Tercih Kart Kredi Kartı Kullanım Ücreti Var Mı?

Vakıfbank’ ın sunmuş olduğu, kart aidatı olmayan, kullanmanızdan dolayı yıllık kullanım ücreti alınmayan bir kredi kartı türüdür. Bu kredi kartı birçok özelliği bulunan ve sadece kullanılmış özelliğin ücretinin ödendiği ve sürekli world puan kazandıran bir kredi kartıdır. Vakıfbank tercih kredi kart başvurusu için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır.

Bu yöntemlerden birincisi, herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise Vakıfbank internet şubesinden kartlar bölümünden kolayca başvurabilirsiniz.

Vakıfbank World Tercih Kart Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Vakıfbank tercih kart taksitlendirme işlemlerinizi anlaşmalı yerlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Tercih kart, içeriğinde 4 ayrı paket barındıran bir Vakıfbank kredi kartıdır. Bu paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz özellikler için ödeme yapmaktasınız. Vakıfbank tercih kart özellikleri sıralanacak olursa;

  • Tercih kart extra world puan paketi
  • Tercih kart gıda indirim paketi
  • Tercih kar akaryakıt indirim paketi
  • Tercih kart taksit paketi

Vakıfbank World Tercih Kart Extra world puan paketi

Anlaşmalı olan aksesuar, çok katlı mağaza, ayakkabı ve aksesuar sektöründe yüzde 3 world puan kazandırmakta olan bir pakettir. Bu kampanya müşteri hedeflidir ve maksimum 25 TL değerinde world puan kazandırmaktadır. Pakete başvurmak için TERCIH4 yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın 6 hanesini 6635’ e göndererek extra world puan paketi alabilirsiniz. Paket ücreti olarak aylık 9.90 TL alınmaktadır.

Vakıfbank World Tercih Kart Gıda indirim paketi

Anlaşmalı olan yerlerden tek seferde yapmış olduğunuz 50 TL ve üzeri harcamalarınız da yüzde 5 indirim uygulanmakta olan bir pakettir. Bu kampanya müşteri hedeflidir ve maksimum 15 TL indirim kazandırmaktadır. Pakete başvurmak için TERCIH3 yazıp bir boşluk bırakarak, kartınızın son 6 hanesini 6635’ e göndererek gıda indirim paketi alabilirsiniz. Paket ücreti olarak aylık 5 TL alınmaktadır.

Vakıfbank World Tercih Kart Akaryakıt indirim paketi

Tek seferde yapmış olduğunuz50 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarınız da yüzde 5 oranında indirim uygulanmakta olan pakettir. Bu paket müşteri hedefli olup, maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Pakete başvurmak için telefonunuzdan TERCIH2 yazıp bir boşluk bırakarak, kartınızın son altı hanesini 6635’e göndererek akaryakıt paketi alabilirsiniz. Paket ücreti olarak aylık 12 TL alınmaktadır.

Vakıfbank World Tercih Kart Taksit paketi

Tek seferde yapmış olduğunuz 100 TL ve üzeri harcamalarınız da, harcamalarınızın tamamı 3 taksite bölünmektedir. Market, akaryakıt, AVM, kumarhane, alkollü mekanlar, telekomünikasyon ve döviz sektöründeki yapmış olduğunuz harcamalarınız bu pakette bulunmaktadır. Pakete başvurmak için cep telefonunuzdan TERCIH1 yazıp boşluk bırakarak, kartınızın son altı hanesini 6635’ e göndererek taksit paketi alabilirsiniz. Paket ücreti olarak aylık 9.90 TL alınmaktadır.

Vakıfbank World Tercih Kart Başvuru Yolları Nelerdir?

Vakıfbank tercih kart nasıl alınır ve bunun için hangi kanalları kullanacaksınız onları anlatalım.

Vakıfbank World Tercih Kart İnternet Üzerinden Online Başvuru

Vakıfbank internet sitesine girerek kartlar bölümünden tercih kar kısmına girin. Daha sonra başvur ikonuna tıklayarak karşınıza gelen başvuru formunu eksik ve doğru bir şekilde doldurarak gönderiniz.

Vakıfbank World Tercih Kart  Kredi Kartı Şube Üzerinden Başvuru

Her hangi bir Vakıfbank şubesine giderek tercih kart başvurusunda bulunacağınızı söyleyiniz. Görevli personel yardımı ile başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Orada yapmanız gereken tek şey Vakıfbank tercih kart başvuru formunu doldurmanız olacaktır.

Vakıfbank World Tercih Kart Kredi Kartı Telefon Bankacılığı ile Başvuru

Yakınınızda herhangi bir Vakıfbank şubesi bulunmuyor ise ya da internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştiremiyorsanız telefonunuzdan 444 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak, karşınıza çıkan görevli personel yardımı ile kolay başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank World Tercih Kart Kredi Kartı SMS ile Başvuru

Maalesef cep telefonu üzerinden SMS ile başvuru şuan kabul edilmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir