Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar Almak İstiyorum?

Bireysel ve kurumsal olarak ciddi bir hizmetleri bulunmakta olan ve hizmetlerinde teknolojiden faydalanarak, tüm internet şube işlemlerini kullanıma açık hale getirmesi sonucu müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmakta olan Vakıfbank güvenilir ve sağlam bir banka olarak öne çıkmaktadır.

Özellikle her alanda yapılmakta olan alışverişlerde nakit yerine kullanıma sahip olarak pazarın işleyiş tarzına yön vermekte olan ürünler haline gelmişlerdir.

Her banka kart ürünlerini geliştirerek, toplumun bütün sınıfında yer almakta olan kişilerin zevkle ve avantajlar ile kullanabileceği özelliklerde piyasaya sürmektedirler.

Bu bankalardan biri de Vakıfbank’ dır. Banka farklı özelliklerde bulunmakta olan Vakıfbank world card, mil plus kart, taraftar kartlar, like card, Vakıfbank ortak markalı kartlar, business card, tarım kart, rail&miles kart ve tercih kart olmak üzere toplam 9 adet kredi kartını piyasaya sürerek müşteri çemberini en geniş şekilde tutmaktadır.

Bu sayede kartların değişik alışveriş alanlarında sağlamış olduğu avantajlardan faydalanabilmektesiniz. Vakıfbank ortak markalı kart başvurusu için Vakıfbank internet sitesine girerek, kartlar bölümünden ortak kartlar ikonuna tıklayarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar Hangileridir?

Bölgesel olarak ya da mesleki anlamda farklılık göstermekte olan world markalı, fakat kullanım açısından 5’ e ayrılmakta olan kredi kart tipini Vakıfbank hizmete sunmuştur. Aynı zaman da Vakıfbank ortak markalı kartlar, visa anlaşması bulunan tüm iş yerlerinden kullanabilmektesiniz. Vakıfbank Ortak Markalı kart çeşitleri şu şekildedir;

  • ASES kart

Vakıfbank ortak markalı kartlar arasından ASES karta sahip olmuş kişiler aidat ödememektedir. Anlaşması olan öğretmen evi, polis evi, kantin, misafirhane ve sosyal tesislerde sandık ve vakıf üyelerinde özel olarak yüzde 5 indirimler bulunmaktadır.

  • Kamusen Kart

Kamu da çalışmakta olan personelin, sürekli yapılan bir bankacılık hizmet kartıdır. Vakıfbank ortak markalı kartlardan, yıllık kart aidatı alınmamaktadır. Düşük faizli alışveriş imkanı sunmaktadır.

  • Öğretmenin Kredi Kartı

Tüm öğretmenlere yönelik hazırlanmış olan bir kredi kartıdır. Bu kart ile alışveriş yaptınız zaman, size ek bir maliyet yansıtılmadan, MEB tarafından yürütülmekte olan ‘’ eğitime % 100 destek kampanyasına katılarak destek vermiş olmaktasınız.

  • Şişli Kart

İstanbul şişli belediyesinin anlaşmalı olarak çıkarılmış şişli kart, şişli’ ye bağlı olan vatandaşların kullanabileceği bu kart, belediyeye ait olan sosyal yardımlaşma projesine yardım etmek amacıyla da kullanılmaktadır. Yapmış olduğunuz harcamalar da ek bir maliyet olmadan ihtiyacı olan kişilere yardımda bulunmaktasınız.

  • Üsküdar Kart

Tıpkı şişli ile yürütülmekte olan ortak bir çalışma da oluğu gibi Üsküdar belediyesi ile de ortak çalışma halinde yürütülmekte olan karta Üsküdar kart denmektedir. Diğer ortak markalı kartlarda olduğu gibi bu kartta da aidat ücreti bulunmamaktadır. Yapmış olduğunuz harcamalarda çeşitli avantajlardan faydalanmanın yanı sıra aynı zaman da da yardıma muhtaç olan kişilere yardımda bulunmaktasınız.

Vakıfbank ortak markalı kart başvuru yolları nelerdir?

Vakıfbank bu kart başvurusu için bir çok yöntem benimsemiştir. Bizde bu yöntemlerden her birini tek tek yazmanın kafanızda bulunan başvuru yöntemlerinden bir tanesini seçmenize olanak sağlar.

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar İnternet Üzerinden Online Başvuru

Vakıfbank internet sitesine girerek kartlar bölümünden ortak markalı kartlar ikonuna tıklayınız. Daha sonra başvur kısmına tıklayınız. Karşınıza gelen başvuru ekranında sorulan sorulmakta olan sorulara doğru yanıt vererek başvuruda bulunabilirsiniz

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar Şube Üzerinden Başvuru

Herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek ortak markalı kart başvurusunda bulunacağınızı beyan ediniz. Görevli personel yardımı ile başvurunuz kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Şube gittiğiniz zaman Vakıfbank ortak markalı kartlara ait başvuru formunu doldurarak işleminizi başlata bilirsiniz.

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar Telefon Bankacılığı İle Başvuru

Vakıfbank şubesinden ya da internet üzerinden başvuruda bulunamazsanız telefonunuzdan 444 0 724 müşteri çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Karşınıza çıkan görevli personel yardımı ile başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar SMS İle Başvuru

Vakıfbank ortak markalı kartlara SMS ile başvuru maalesef bulunmamaktadır. Cep telefonu üzerinden SMS göndererek Vakıfbank ortak markalı kartlar kredi kartına başvuru yapılması şuan mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir