Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır : Türkiye Finans Bankası ve Garanti Bankası’nın işbirliği sonucunda meydana gelen yeni bir proje olan Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kredi Kartı özellikleri saymakla bitmiyor. Hem bonus kart özelliklerine sahip olacak iken hem de Happy Gold Kart avantajlarından yararlanabileceksiniz. Bonus kart ile anlaşmalı tüm mağazalarda kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş sonucunda bonus puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonus puanlarınızı dilerseniz biriktirerek başka alışverişlerinizde bedava kullanabilirsiniz. Dünyanın her yerinde geçerli olan Happy Gold Bonus Kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş faiz oranı ; %2.02, gecikme faiz oranı; %2.52, nakit avans faiz oranı; %2.02 gibi birçok cazip faiz oranları ile cebinize dost olan bu kredi kartına siz de sahip olabilirsiniz. Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kart sahibi olmak için ne yapmalısınız?

Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kredi Kartı Başvuru Yolları Nelerdir?

Happy gold bonus kredi kartı için sizlere birden fazla başvuru yöntemi söyleyeceğiz. Bu yöntemler banka üzerinden şube ile başvuru, SMS ile cep telefonu üzerinde başvuru ve daha fazlası.

Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kredi Kartına Şubeden Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Happy Gold Bonus Kredi Kartı için Türkiye Finans Bank şubelerinden birisine giderek yukarıdaki bilgiler ve daha fazlası için bilgi edinebilirsiniz. Kendinize uygun faiz seçenekleri ile kredinizi seçebilirsiniz. Bankadaki görevlinin talimatları eşliğinde istenilen bilgileri ve evrakları tamamladığınızda işleminiz başlatılacaktır. Başvuru sonucunuz sizlere bildirilecektir. Kendiniz başvuru sonucunuzu öğrenmek isterseniz, www.turkiyefinans.com adresi üzerinden veya 0850 222 22 44’ ü arayarak öğrenebilirsiniz.

Happy Gold Bonus Kredi Kartı İçin Sms İle Başvuru Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı ve birbirinden cazip avantajlar sunan Happy Gold Bonus Kart sahibi olmak isterseniz, cep telefonunuzdan büyük harfler ile “ HAPPY” yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 2442’ ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Tc kimlik numaranız sorgulandıktan sonra başvurunuz onaylanması veya reddedilmesi halinde sizlere kısa mesaj ile bilgi verilecektir.

Happy Gold Bonus Kredi Kartı İçin İnternetten Üzerinden Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Bankası katılımcı ve faizsiz ilklerini esas alan bir bankadır. Başvuru taleplerini internet üzerinden gerçekleştirmeyen başarılı banka, siz müşterilerini şubelerine beklemektedir. Happy gold bonus kredi kartı İnternetten başvuru yapamayacağınız için diğer başvuru yöntemlerinden birini uygulamanız yeterli olacaktır.

Happy Gold Bonus Kredi Kartı  Telefon Bankacılığı İle Başvuru Nasıl Yapılır?

Telefon bankacılığı ile Happy Gold bonus kredi kartına başvuru bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen 0850 222 22 44 ‘ ü arayıp müşteri temsilcisine bağlanarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir