Su Dağıtım Şubesi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Su Bayisi Açmak

su-dagitim-bayiligi-almak-istiyorum

Su Dağıtım Bayiliği Almak İstiyorum

Su Dağıtım Şubesi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Su Dağıtım Bayisi Açmak  : Bu sektör, son yılların en çok kazandırmakta olan işlerinden biri olarak sürekli yükselen bir trendini korumaktadır. Damacana su sektöründe her yıl hızlı bir şekilde büyüme görülmektedir. Su işi, bazı kişilerce basit ve kar marjı oldukça düşük, su bayiliği getirisi düşük, yetersiz olarak belirtilse bile bölge ve nüfus kriterleri doğru bir şekilde hedeflendiğinde, olabildiğince karlı ve sürekliliği olan bir iş olarak belirtebiliriz.

Su Bayii Franchising Olarak Almak

Su dağıtım şubesi bayilik başvurusu için birçok yöntem bulunmaktadır. Damacana su bayiliği açmak için kendi marka ve dağıtım ağınızı kurmayı planlamıyorsanız ülke çevresinde dağıtım yapmakta olan ve bayilik veren birçok firma ile çalışabilirsiniz. Bu seçenek, daha düşük bir yatırım ile yatırımcılar için gayet uygun olacaktır.

Hatta çevrenizde yapacağınız ufak bir araştırma ile iş değişikliği nedeniyle satılık su bayiliği olabilir. Çevrenizde su bayiliğini satanları, su bayi devredenleri araştıra bilirsiniz.  Bu araştırmanızdan eğer bir sonuca ulaşamazsanız yapmanız gereken şey su bayiliği veren firmaları araştırmak olacaktır.

su-bayiligi-nasil-alabilirim

Su Bayiliği Nasıl Alabilirim?

Su bayiliği vermek isteyen firmalar sürekli olmaya bilir ama genel olarak Türkiye’de kendini ispatlamış su şirketlerini takip de kalmak da fayda vardır.

Bu sektöre girmeden önce diğer yapmanız gereken bir şey ise forumları takip etmenizdir. Su bayiliği hakkında yorumlar belkide sizi bu işten soğutacak şekilde olabilir. Hatta bazı forum sitelerine konu olarak açılmış olan “su bayiliği hakkında tavsiyeleriniz” başlıklı makaleleri okuya bilirsiniz. Bu forum sitelerinden su bayiliği kazandırır mı, su bayiliği karlı mıdır, su bayiliği kar oranı, su bayii kar marjı gibi konuları daha derinlemesine bula bilirsiniz.

Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Su bayiliği işi genel olarak paket ürün satmaya benzer bundan dolayı su bayiliği maliyeti sabit seyreden bir durumu vardır. Haliyle bu ieş girmek isteyen kişiler su bayileri ne kadar kazanıyor, su bayiliği para kazandırır mı gibi soruları kendine soracaktır. Bu sektörde olanlar genelde su bayiliğin yanında tüp bayiliği de yapmaktadır. Su bayiliği kesinlikle para kazandırmaz zarar edersiniz diyemeyiz. Hatta su bayiliği karlı olduğu durumlar illa ki vardır. Bu kar durumu sattığınız suyun sirkülasyonuna, sürümden kazanma gibi bir çok parametreye bağlıdır.

Şu sorunun cevabı hiç bir zaman verilemez su bayiliği ne kadar kazandırır sorusunun hiç bir zaman net ve kesin bir cevabı bulunamaz.

Oturmuş hazır müşteri portföyü, reklam ve tabela desteği ve azami 500 damacana hediye stok ve deneyimli dağıtım ağı sunmaktadır. Söz konusu olan bu firmalar, su bayiliği veren markaları sizin için derlemeye çalıştık.

saka-su-bayilik-basvurusu-nasil-yapilir

Saka Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Özü hiçbir şekilde değişmemiş ve mineral yapısı hiçbir şekilde değişikliğe uğramamış, sağlıklı ve doğal suyu tüketicileri ile buluşturmaktadır. Sizlerde saka ailesine katılarak, yapmış olduğunuz yatırımlarınızı iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, 444 72 52 numaralı hatta bağlanarak saka su bayiliği başvurunuzu yapabilirsiniz.

Saka Su Bayiliği İçin Gerekli Şartlar

  • Bölge potansiyeline uygun olan dağıtım altyapı ihtiyacını karşılayabilmeniz
  • Bayide çalışmakta olan elemanların servis ve satış eğitimi saka su firması tarafından verilmektedir. Saka su: tabela, araç kaplama, magnet, servis eleman kıyafeti ve broşürleri, açılmış olan bayilerin iş geliştirme amacına destek olmak için ücretsiz karşılamaktadır.

nestle-su-bayilik-basvurusu-nasil-yapilir

Nestle Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sadece Türkiye de değil, tüm dünya üzerinde ki Pazar da, su sektöründe söz sahibi olan nestle pure life, şartları yerine getiren yatırımcılarına bayilik imkanı sunmaktadır. 2001 yılından itibaren Türkiye çapında, su bayilikleri ile hizmet sunmakta olan nestle, oldukça çok ürün kategorisine sahip olmaktadır. Güvenilir markalar arasında söz sahibi olan nestle su bayilik başvurusu birkaç yöntem ile sağlanabilmektedir.

Nestle pure life başvurusu için www.nestlepurelife.com.tr/iletisim-formu internet sitesi üzerinde ki form üzerinden ücretsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

hayat-su-bayilik-basvurusu-nasil-yapilir

Hayat Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeni bir işe girmek ya da yatırımınızı iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, hayat su doğru bir karar olabilir. Günümüzde en çok tercih edilen hayat su, diğer markaların oldukça önüne geçmektedir. Hem firmanın vermiş olduğu güven hem de isminin vermiş olduğu eskilik bu güveni meydana çıkartmaktadır. Hayat su bayilik başvurusu  için ilk başta belirli özelliklere sahip bir dükkan bulunmalıdır. Daha sonra 0 216 425 56 80 numaralı hayat su firmasına bağlanarak bayilik almak için gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

erikli-su-bayilik-basvurusu-nasil-yapilir

Erikli Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye de en iyi su üreticilerinden biri olan erikli bir çok kişi ve kişilerce tercih edilmektedir. Damacana su satışı yaparak, erikli firmasının gücünden faydalanarak çok para kazanabilirsiniz. Türkiye de özellikle büyük şehirler de bir den fazla girişimci, hazır bir su bayiliği için uğraşmaktadırlar. Eğer böyle bir düşünceniz var ise, 0 242 280 55 00 numaralı erikli firmasına bağlanarak, bayilik şartları hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

dinc-su-bayilik-basvurusu-nasil-yapilir

Dinç Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

İçimi yumuşak, doğal tat ve lezzet yapısı, uzman personel gözetiminde son teknoloji ile İtalyan makineler ile birleştirilmiş,  bir yıl sürmekte olan ARGE çalışması sonucunda sektörde yeni bir çığır açmaktadır. Tüm bilinen markalarda bile bulunmayan, tüm tasarımı sadece kendisine ait olan şeffaf etiket, şeffaf şişe ve 14 farklı ürün ile bir ilki gerçekleştirmiştir. Dinç su bayilik başvurusu için 0  542 257 82 37 numaralı dinç su firmasına bağlanarak bayilik hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir