Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank Parafly  Nedir?

Halkbank parafly, halkbank müşterilerine özel olarak kullanımına sunulmuş ve diğer kredi kartlarında olmayan özelliklere sahip bir kredi kartıdır. Bu kart sayesinde, sürekli uçak seyahati yapan müşterilerin yolculuklarını daha iyi hale getirmek için  Halkbank’ın müşterilerine bir hizmetidir. Özellikle halkbank parafly lounge hizmeti sayesinde yolculuklar çok daha eğlenceli geçecektir.  Biz bu konumuzda Halkbank parafly platinum başvurusu nasıl yapılır onu anlatacağız.

Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Sürekli olarak konumunuzu değiştiriyor ve uçak kullanıyorsanız kesinlikle Halkbank parafly platinum kredi kartı sahibi olmalısınız. İçerisinde biriken parafparalar ile birlikte uçak biletlerinizi ücretsiz veya daha ucuz miktarlara satın alabilirsiniz. Uçuş gününüzde havaalanında yapacağınız restoran harcamalarında 50 TL’lik bir harcama parafly kredi kartlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.Daha birçok avantaj ve kampanyası bulunan parafly platinum kredi kartını kullanarak uçuşlarınızı daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı Yıllık Kullanım Ücreti Var Mı?

Halkbank Parafly platinum kredi kartlarına üyelik ücreti olarak senede 75 TL gibi bir ödeme yapmalısınız. Yapmış olduğunuz uçuş seferlerinin ödemesinde de yardımcı olarak cebinizden herhangi bir ücret çıkmadan kredi kartınız içerisinde biriken parafpara ile birlikte ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Halkbank şubelerinden, internet şubesinden veya sms yolu ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank parafly kampanyaları ile uçmanın  ve harcamanın tadını çıkaracaksınız.

Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı Lounge Hizmeti Var Mı?

Halk bankası parafly lounge, Esenboğa ve Atatürk Hava Limanında bulunan lounge hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Fakat bu kart sahiplerinin bu hizmetten faydalanabilmeleri için kredi kartlarından belli bir harcama kotasını geçmesi gerekir. Yani son 2 aylık ekstrelerinin 2500 ve üzeri harcama yapmaları gerekmektedir.

Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı Sunduğu Hizmetler?

Halkbank parafly Platinum kart özellikleri saymakla bitmeyecek gibi. Bir kredi kartından ne bekliyorsanız fazlasıyla kredi kartında mevcut. Halkbank parafly kart avantajları sizler için hızlıca yazmak gerekirse;

  • Paraf shuttel hizmeti
  • Lounge hizmetleri
  • Kredi kartından kira, eğitim aidatı ödeme talimatı
  • Fatura ödeme hizmetleri
  • Yapılan alış verişlerde taksit imkanı
  • Yapılan alış verilerde taksit erteleme veya artı taksit imkanı
  • Cumaretesi restoran indirimi

Bu özelliklere ek daha bir çok özellik bu kredi kartında mevcuttur. Çok daha fazla detaylı bilgi için aşağıda bulunan web adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • https://www.parafcard.com.tr/81-parafly_platinum

Parafly Platinum Kredi Kartına Başvuru Yolları Nelerdir?

Uçuşlarınızı biriktirdiğiniz parafpuanları harcayarak ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Parafly platinum kredi kartı başvurusu için şubelerden, internet sitesinden veya müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgilerinize göre başvurunuz değerlendirilip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Halkbank parafly platinum başvuru yaptıktan sonra değerlendirilip başvurunuzun onay almasından sonra vermiş olduğunuz adresten veya şubelerden kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

Parafly platinum kredi kartına sahip olduğunuz zaman senelik ödemeniz gereken ücreti unutmadan harcama ve birikimlerinizi yapmayı unutmamalısınız. Aksi takdirde yaptığınız harcamaların üzerine harcamadığınız bir eklenti veya parafly puanlarınızın silindiğini görebilirsiniz. Parafly puanlarınızı başka kimse ile paylaşamayacağınız gibi sizin adınıza da kimseye veremezsiniz.

Parafly Platinum Kredi Kartı Şubeden Başvuru

Size en yakın Halkbank şubesine giderek, Halkbank parafly platinum kredi kartı başvuru formunu doldurarak işlemleriniz başlatabilirsiniz.

Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı İçin İnternetten Online Başvuru

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz özelliklere sahip olan parafly platinum kredi kartına sahip olmak istiyorsanız Halkbank internet bankacılığına üye olmanız yeterli olacaktır. Başvuru yapmak istediğiniz kartı belirleyip hızlı başvuru seçeneği ile birlikte istenilen bilgileri dolurmanız yeterli olacaktır. Parafly platinum kredi kartına internetten başvuru yapmak için bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı İçin Telefondan Başvuru

Paraf puanlar biriktirerek harcamalarınızda indirimler ve kampanyalar kazandıran bir kredi kartı olan parafly platinum kredi kartına sahip olabilmek için bazı başvurularda bulunmanız gerekmektedir. Halkbank dialog hattından parafly platinum kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz. 0850 222 0 400 Halkbank Dialog hattı üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Halkbank Parafly Platinum Kredi Kartı Sms İle Başvuru Nasıl Yapılır?

Cep telefonu üzerinden parafly kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basittir. Sizlerde Paraf’ın eşsiz özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, istediğiniz kart türüne göre PARAF / PARAFLY boşluk, TCKN boşluk, gelir bilginizi yazıp 3452’e SMS gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir