Garanti Bankası Paracard Bonus Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Paracard Bonus Almak İstiyorum

Garanti bankası müşterileri, her geçen gün yenilenmekte olan kampanya ve avantajlı fırsat alışverişleri ile her geçen gün harcama yapmanın keyfini çıkartmaktadır.

Sektörde lider banka arasında ismi altın harfler ile yazı olan garanti bankası, müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı ve kredi gibi çeşitli hizmetleri ile etkileyici faaliyetler göstermesi ve bunlar ile bankanın müşteri sayısında olabildiğince çok yükseliş görülebilmektedir.

Birçok şirket tarafından kullanılmakta olan garanti paracard hizmeti, şirketlerde çalışan kişilerin maaş kartı olarak kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Bir nevi Garanti bankası paracard debit kart olarak da kullanılmaktadır.

Aynı zaman bu paracard’a sahip olabilmek için bireysel olarak başvuruda da bulunabilirsiniz. Garanti paracard başvurusu birkaç farklı yol ile yapılabilmektedir. Bunlardan biri direkt olarak garanti bankası şubeleri üzerinden yapabilirsiniz. Diğer bir yol ise çeşitli noktalar da stant da görev yapan garanti personeli tarafından başvurunuzu sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard Bonus Özellikleri Nelerdir?

Paracard bir ATM kartı özelliklerinde çok daha fazlasını sunmaktadır. Yapmış olduğunuz alışverişler de para yerine geçebilen paracard ile üzerinizde para gezdirme derdinden kurtulmuş olursunuz hem de yapmış olduğunuz harcamalar da bonus kazanabilirsiniz. Garanti paracard özellikleri birçok kredi kartı özelliklerinden fazladır. Bu yüzden birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Bu özellikleri sıralayacak olursak;

 • Vadesiz hesabınıza bağlı olan paracard debit ile tüm banka ile olan işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.
 • Alışverişler de para yerine paracard kullanarak bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca bütün bonus kullanan ortak işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz
 • Paracard trink temassız çipi ile harcamalarınızı bir dokunuşta kolaylıkla ödeyebilirsiniz
 • Nerede olursanız olun, dünyanın her yerinde kartınız üzerine bağlı hesabınızdan para çekebilirsiniz
 • Garanti QR ödeme uygulamasını kullanarak güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz
Garanti Bankası Paracard Bonus Çeşitleri Hangileridir?

Birçok müşteri tarafından kullanılmakta olan paracard, garanti tarafından yenilenerek kullanıcılarına daha fazla hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu yüzden garanti bankası, garanti paracard çeşitlerini üreterek kullanıcı tercihine göre hizmet vermektedir. Bu paracard özellikleri;

 • Garanti paracard debit
 • Paracard trink
 • Paracard web
 • Paracard city
 • Paracard event
 • Paracard business

Garanti Paracard Bonus Başvuru Yolları Hangisidir?

Çeşitli olarak kullanabileceğiniz paracard ile tüm harcamalarınızı kolay bir şekilde ve bonus kazanarak yapabilirsiniz. Bu sayede garanti bankası kullanıcılar için bir çok kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyenler için 3 farklı garanti paracard başvuru yöntemi bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak;

Garanti Bankası Paracard Bonus İnternet Üzerinden Online Başvuru Yapılır Mı?

Garanti resmi sitesi üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.  Garanti bankasının resmi sitesine girdikten sonra paracard kısmına tıklayarak garanti bankası paracard başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard Bonus Şube Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılır?

Garanti bankası paracard açtırma yollarından bir tanesi de size en yakın Garanti Bankası şubesine gitmek olacaktır. Bulunduğunuz yere yakın olan ya da herhangi bir garanti şubesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Şubeye gittikten sonra görevli personel yardımı ile başvurunuzu kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Şubeye gittiğinizde Garanti Bankası paracard başvuru formu doldurarak paracard isteğiniz kolaylıkla başlata bilirsiniz.

Garanti Paracard Telefon Bankacılığı İle Başvuru Yapmak?

Oturduğunuz yerde garanti şubesi yok ise ya da internet üzerinden başvuru da sıkıntı çekiyor iseniz telefonunuzdan 444 0 333 Alo garanti müşteri merkezini arayarak paracard başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşme neticesinde paracard isteğinizi belirterek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir