Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Kredi Kartı Almak İstiyorum?

Garanti bankası kredi kartı nasıl alabilirim : Günümüz de garanti bankası, Türkiye’ nin en başarılı bankaları arasından en gözde banka olmayı başarmıştır. Kendini kanıtlayarak iyi bir banka özelliğini kanıtlamaktadır.

Gerek aidatsız kredi kartları gerek ise vermiş olduğu düşük faizli krediler ile kullanıcıların hayatlarını oldukça kolaylaştıran bir banka unvanını almaktadır. Garanti kredi kartı başvurusu için uygulanabilecek birkaç farklı yöntem bulunmaktadır.

Bu  yöntemler sayesinde garanti bankasından kredi kartı başvurunuzu kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı alırken herkesin aklında olan ve merak edilen sorunun cevabı işte burada garanti bankası kredi kartı aidatı var mı? Hayır. Garanti bankası kredi kartı için aidat talep etmemektedir. Tabi ki istisna olan kredi kartları hariç.

Bu yöntemlerden ilki olarak, herhangi bir garanti şubesine giderek ilgili personel yardımı ile başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak çeşitli yerlerde stant olarak görev yapmakta olan garanti personeli sayesinde kolay bir şekilde garanti bankası kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti bankasının sunmuş olduğu ayrıcalıklar sayesinde kullanıcı tarafından birçok takdir toplamıştır ve kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Garanti bankası kredi kartı hakkında bilgi vermeyi burada bitirip özellikleri hakkında bilgi verelim.

Garanti Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Sunmuş olduğu düşük faizli krediler ve aidatsız kredi kartları sayesinde birçok kullanıcıya ulaşmış garanti bankası, Türkiye’nin en başarılı bankaları arasından biri olmayı başarmıştır.

Garanti kredi kartı özellikleri ile kullanıcıya birçok fırsatlar sunmaktadır. Kullanıcı için özel olarak sunulmuş bu özellikleri sıralayacak olursak;

 • BonusFlaş uygulaması kullanılarak, garantiPay ile yapılmakta olan kredi geliri vergisi ödeme işlemi esnasında peşin olarak gerçekleştirildikten sonra, kampanyanın gerekli olan şartlarını sağlamakta olan ödemeler o gün sonunda taksitlendirilmektedir
 • Kampanya anlaşması olan birçok büyük markalar da 100 TL ve üzeri alışverişleriniz de 2-3-4-5-6 vadeli yapılan taksit işlemlerinize artı 3 taksit eklenmektedir.
 • 7 aya varmakta olan taksit kampanyaları dâhilinde İpekyol mağazasında garanti post cihazından yapılmakta olan 3 taksitli harcamalarınız da seçmeli olarak artı 4 taksit imkanı sunulmaktadır
 • Yapmış olduğunuz alış verişlerinizin ekstrelerini istediğiniz döneme erteleyebilmektesiniz
 • Nakde ihtiyacınız olduğunda taksitli para yöntemi ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz
 • Garanti bankası kredi kartı kampanyaları gün geçtikçe artmakta ve sizi mutlu etmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Garanti Bankasi kredi kart çeşitleri : Kullanıcı için vazgeçilmez nakit ihtiyacını karşılayabilen garanti bankası, sunmuş olduğu çeşitli kredi kartları ile en gözde bankalar arasına girmeyi kısa zaman içerisinde başarmıştır.

Çeşitli kredi kartları sayesinde her kullanıcın istediği şekilde harcamalarına yön vermesini sağlamaktadır. Garanti bankası kredi kartı çeşitlerini sıralayacak olursak;

 • Garanti bonus
 • Money card
 • Flexi
 • Miles&smiles
 • American Express

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Yolları Hangileridir?

Birçok kişi tarafından tercih edilen garanti bankası kredi ve kredi kart başvuruları oldukça koyla bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede kullanıcıya rahat bir yaşam sunmaktadır. Bu başvuru kanallarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Garanti Bankası Kredi Kartı İnternet Üzerinden Online Başvuru Yapılır Mı?

Garanti sitesine giriş yaptıktan sonra kredi kartları bölümüne tıklayınız. Daha sonra karşınıza gelen ekrandan normal kredi kartı bölümünü seçerek karşınıza çıkan başvuru formunu doldurunuz.

Garanti bankası kredi kartı online başvuru formu doldurma işlemi bittikten sonra başvuru yap butonunu tıklayarak kolay bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı  Şube Üzerinden Başvuru Yapılabilir Mi?

Herhangi bir garanti bankası şubesine giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Gerekli personel yardımı ile istediğiniz kredi kartı başvurusunda bulunarak sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Garanti bankası kredi kartı başvuru formunu doldurmak olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Kartı  Telefon Bankacılığı İle Başvuru Mümkün Mü?

Garanti bankası kredi kartı başvurusu cepten mi yapmak istiyorsunuz? O oda çok kolay. Yakınınızda garanti bankası bulunmuyor ise ya da internet üzerinden yapmakta zorluk çekiyor iseniz Garanti Bankası kredi kartı başvurusu müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 333 Alo garanti müşteri hizmetlerine bağlanarak kolayca garanti bankası personeli sayesinde başvuru da bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı SMS İle Başvuru Mümkün Mü?

Maalesef garanti bankası kredi kartı başvurusu cepten SMS göndererek başvuruyu kabul etmemektedir. Garanti bankası kredi kartı başvurusu SMS dışında olan başvuru yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir