Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır : Bonus özelliklerini taşımasına rağmen, sunmuş olduğu ekstra avantajlar ile kendini diğer kartlardan ayıran bir flexi kredi kartıdır. Flexi kart sahibi olmak isteyenler diledikleri gibi kartlarını tasarlayabilmektedirler.

Aynı zaman da sadece görünümü değil, Flexi kullanıcıları kendilerine uygun olan bonus kampanyalarını da istedikleri gibi oluşturabilmektedirler. Bonus kazandırabilen Flexi ile birikmiş olan bonuslarınız ile uçak bileti satın almak isterseniz birikmiş olan bonuslarınız 1,5 kat daha değerli hale gelmektedir.

Garanti bankası flexi kart başvurusu aslında bilindiği gibi çok zor değildir. 2 farklı yöntem ile kolay bir şekilde flexi card için başvuruda bulunabilirsiniz. Bunlardan biri; direkt olarak herhangi bir garanti şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise; çeşitli noktalar da bulunmakta olan garanti bankası kiosk stantlarda duran garanti personeli aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Yıllık Ücreti Ne Kadar?

Garanti Flexi kredi kartı için yıllık kart kullanım ücreti ilk yıl için ücretsizdir. İlk yıl kart kullanım aidatı şuan bulunmamaktadır.

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcı için rahat bir yaşam geçirmelerini sağlamak için sürekli  çalışan garanti bankası, çıkarmış olduğu  flexi card ile birçok kullanıcının gözdesi olmuştur. Garanti flexi card özellikleri, tamamen kullanıcı yararına olarak düzenlenmiştir. Garanti bankası flexi kredi kartı kampanyaları, taksitlendirme imkanları, kart avantajları ile bir kredi kartından beklediğiniz bütün imkanları size sunacaktır. Bu yüzden garanti bankasını tercih eden müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır. Söz konusu olan garanti flexi card özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Tamamen kişisel tercihlerinizi yansıtmaktadır
 • Bonus kampanyanızı kendi tercihinize göre seçebilirsiniz
 • Kart tasarımınızı kendiniz yaratabilirsiniz
 • Flexi kartınızı istediğiniz zaman değiştirme şansına sahip olursunuz
 • Bonusun program ortaklarında, bonus olarak harcama yapabilirsiniz
 • Kredi kart borçlarınızı ödeyebilirsiniz
 • Cep bonus özelliğinden faydalanabilmektesiniz
 • Birikmiş olan bonuslarınızı garantinin seyahat hattında kullanabilirsiniz
 • Hazır paketler içerisinden seçim yapabilirsiniz ya da kendi kartınızı yaratabilirsiniz
 • Garanti bankası flexi kredi kartı limit yükseltme işlemlerinizi şube veya telefon bankacılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Garanti bankası flexi kart hesap özetinizi mail adresinizi isteyebilirsiniz.
 • İster şube üzerinden, isterseniz telefon bankacılığından garanti bankası flexi şifre alma, şifre yenileme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvuru Yolları Nelerdir?

Tamamen kişisel tercihlere dayalı olarak verilmekte olan garanti flexi card, bununla beraber birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Garanti flexi karta sahip olmak isteyenler 3 farklı yöntem ile başvurabilmektedirler. Bu yöntemleri sayacak olursak;

Garanti Bankası Flexi Kart Kredi Kartına İnternet Üzerinden Online Başvuru

Garanti internet sitesine girerek kartlar bölümünden flexi card seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra flexi karta başvur ikonuna tıklayarak karşınıza gelen başvuru formunu doldurmalısınız. Daha sonra formun altında ki başvuru yap ikonuna tıklayarak kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz

Garanti Bankası Flexi Karta Şube üzerinden başvuru

İstediğiniz bir garanti şubesine giderek flexi card başvurusunda bulunacağınızı belirtiniz.  Daha sonra ilgili personel tarafından başvurunuz kolay bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Garanti Bankası Flexi Karta Telefon Üzerinden Başvuru

Yakınınızda herhangi bir garanti şubesi bulunmuyor, internet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştiremiyorsanız, 444 0 333 Alo garanti hattından ilgili personel yardımı ile kısa sürede başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Karta SMS Üzerinden Başvuru

Garanti Bankası Fleksi kredi kartına şuan için sms üzerinden cep telefonuyla başvuru yapılamamaktadır.

Garanti Bankası Flexi Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Flexi kredi kart sonucunuz size 3 veya 14 gün içerisin de ulaşacaktır. Eğer başvuru yaptığınız kart size ulaşmazsa size en yakın garanti şubesine veya telefon bankacılığı üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir