DenizBank Galatasaray Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Galatasaray Bonus Card Almak İstiyorum

İnsanların kredi kartı ihtiyacı ve her taraftarın takımına bir şekilde destek olma isteği düşünülerek yapılan bu kredi kartı sizler için üretildi. Hem ihtiyaçlarınızı giderebiliyorsunuz hem de bir yandan takımınıza destek oluyorsunuz.

Siz de aslanlar gibi para harcamak istiyorsanız Denizbank Galatasaray bonus card sizler için vazgeçilmez bir fırsat olacaktır. Denizbank GS bonus aidat ve avantajları sayesinde sizlerin yüzünü güldürecek bir kredi kartıdır.

Bunların yanında Denizbank GS bonus kampanya fırsatları sizleri bekliyor. Takımınızı temsil etmek istiyorsanız Denizbank galatasaray kredi kartı tam size göre.

Galatasaray Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu Yolları Nelerdir?

Denizbank galatasaray taraftar kartı sahibi olmak artık çok daha kolay olmayı başladı. Genci, yaşlısı herkes bu karta sahip olma imkanını elde edebiliyor. Sizler koyu bir Galatasaraylıysanız hemen Galatasaray bonus card başvurusu yapmalısınız. Başvuru da bulunmak için yapmanız gereken sadece aşağıdaki başvuru yollarından sadece birini uygulamak.

Deniz Bank Galatasaray Bonus Card Telefon İle Başvurusu

Günlük yaşantımızda en çok kullandığımız eşyalardan biri de şüphesiz telefonlarımızdır. Gün içerisin de telefonla bir sürü görüşmeler yaparız. Yapacağımız görüşmelerden biri de Galatasaray bonus card başvurusu olabilir. Bunun için yapmanız gereken 444 0 800 numaralı AçıkDeniz bankacılığını aramak olacak.

DenizBank Galatasaray Bonus Card Kredi Kartı SMS İle Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank gs bonus mesajla başvuru yapmak da çok kolay. Dilerseniz cep telefonlarınızın mesaj bölümüne GS yazıp boşluk bırakıp TC. kimlik numaranızı yazıp 3280’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

DenizBank Galatasaray Bonus Card İnternet İle Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Günlük yaşantımız bir diğer kullandığımız gerek ise internet. Hemen hemen her saat internet ile uğraşırız. Sizler de taraftar kartınıza internet üzerinden başvuru da bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece www.denizbank.com adresine girerek Açık Deniz internet bankacılığından yararlanmak olucaktır.

Galatasaray Bonus Card Denizbank Şubesinden Başvuru Nasıl Yapılır?

Bir diğer başvuru imkanı ise sizlere en yakın DenizBank şubelerinize gitmeniz ile kolayca gerçekleştire bilmektesiniz. Denizbank gs bonus başvuru formu doldurarak işlemine başlatabilirsiniz.

Denizbank Galatasaray Bonus Card Özellikleri Nelerdir?

Tuttuğunuz takımın kredi kartlarının sizlere sağladığı birçok fırsat vardır. Bu fırsatlar sayesin de sizler de alışverişlerinizi doyasıya yapabiliyorsunuz. Bu fırsatlardan sizlere biraz şöyle bahsedelim;

  •  Takımınız kazandıkça sizler kazanmak istemez misiniz? Denizbank sizleri düşündü ve takımınız attığı gol sayısı kadar sizlere bonus hediye ediyor. Bunun için tek yapmanız gereken bu ayki harcamazlarınızın 750TL ve üstü olması gerekmektedir. Sizler de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız telefonlarınızın mesaj bölümüne GOL yazıp 3280’e yollamak.
  •  Galatasaray taraftar kartınızla GS storlardan indirimli alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz.
  •  GSMobile ve GSTV kampanyalarından herkesten ayrıcalıklı ve indirimli bir şekilde yararlanabilirsiniz.
  •  GS Store’lar da yaptığınız harcamalarınız da vade farksız 5 taksit imkanına sahip olabilirsiniz.
    Sizler de takımızın sizlere sunduğu birçok avantajdan faydalanmak için Denizbank Galataray Bonus Card Başvurusu yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir