Denizbank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Kredi kartı günlük yaşamımızın ve günlük ihtiyaçlarımızın her anında etkili hale gelmeye başladı. Nakit paraya ihtiyacımız olduğun da, alışveriş ihtiyaçlarımız da ya da ödememiz gereken faturalarımız da kısacası hayatımızın her alanın da kredi kartını ihtiyaç duyuyoruz.

Şimdiler de ise en çok fanatiklerin ilgisini çeken kredi kartları hayatımız da yer almaya başladı. Bunlardan birisi de Denizbank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı.

Sizler de tam bir Fenerbahçeliyseniz, Denizbank fenerbahçe bonus card ile takımınıza destek de olabilirsiniz.

Şimdi Denizbank Fenerbahçe taraftar kart almak için nerelere başvuru yapılır ve özellikleri nelerdir beraber bakalım.

Fenerbahçe Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır?

Takımınızın kredi kartına sahip olabilmeniz için çeşitli başvuru yolları bulunmaktadır. Sizler de takımınız kredi kartını kullanmak istiyorsanız aşağıda belirtilen başvuru yollarından bir tanesini seçerek Fenerbahçe bonus kart başvurusu yapabilirsiniz.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı Telefon İle Başvuru

Sizler de dışarı çıkmadan benimde Fenerbahçe bonus kartım olsun diyorsanız bu başvuru yöntemi sizin çok işinize gelecek. Telefonlarınızdan hemen 444 0 800 AçıkDeniz telefon bankacılığı ile başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı SMS İle Başvuru

Cep telefonlarınızın mesaj bölümüne FB yazıp boşluk bırakıp TC. kimlik numaranızı yazıp 3280’e kısa mesaj atarak da başvuruda bulunabilirsiniz.

Cep telefonu üzerinden sms ile Denizbank Fenerbahçe bonus kart kredi kartına başvurmak bu kadar kolay.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı İnternet Üzerinden Başvuru

Sizler de gününüzün çoğunu bilgisayar başında geçirenlerdenseniz ve sahip olmak istediğiniz kart Fenerbahçe bonus kart ise yapmanız gereken tek şey Denizbank resmi internet sitesine girerek başvuru da bulunmaktadır. DenizBank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı için online başvuru yapabilirsiniz.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı Şubelerden Başvuru

Kredi kartınıza kavuşmak için telefon ve internetten başvuru yapabileceğiniz gibi, sizlere en yakın Denizbank şubelerine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus Kart Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Her banka kartının müşterilerine tanıdığı birçok ayrıcalık vardır. Denizbank Fenerbahçe bonus kart özellikleri de Denizbank’ın müşterilerine tanıdığı ayrıcalıklardandır. Taraftar kredi kartı olan bu kart taraflarına da ayrıcalıklar sağlamaktadır. Denizbank Fenerbahçe kredi kartı özellikleri özelliklerden bazıları da şunlardır.

  • Fenerbahçe maçlarında attığı gol sayısı kadar, bonus kart ile ayda 750 TL ve üstü harcama yapan taraftarlarına da bonus kazandırmaktadır. Bunun için yapmanız gereken hemen GOL yazıp 3280’e göndermektir.
  • Kredi kartınız temassız kart olup 50 TL’ye kadar olan harcamalarınız da ödemelerinizi temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Taraftar kartınız Mifare özelliği ile stat, otopark kapı girişlerinde sizlere kolaylık sağlar.
  • Üstelik bu kart sizlere tüm alışverişleriniz bonus kazandırmaktadır.
  • Denizbank Fenerbahçe bonus kampanyaları ile daha çok mutlu olacak alış veriş daha keyifli hale gelecektir.

Sizler de tuttuğunuz takımın ayrıcalıklı dünyasından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya sizlere en yakın Denizbank şubelerinden başvuruda bulunmaktır ve daha bu ayrıcalık dünyanın tadını çıkarmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir