Denizbank Beşiktaş Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Beşiktaş Bonus Card Kredi Kartı Almak İstiyorum?

Kredi kartınız takımınıza destek olsun istemez misiniz? O halde sizleri Denizbank Beşiktaş Bonus Card ile tanıştırmak istiyoruz. Beşiktaş denizbank anlaşması sayesinde Beşiktaş’a gönül vermiş insanlar artık bunu banka ve kredi kartlarında gösterebilecek.

Hem keyifli alışverişlerinize devam edebilecek hem de takımınıza son sürat destek vermeye devam edeceksiniz. Bu karta nasıl sahip olabilirim diyorsanız yazının devamını okumayalım ve Denizbank taraftar kart beşiktaş başvuru detaylarını beraber inceleyelim.

Beşiktaş Bonus Card Başvuru Yolları Hangileridir?

Öncelikle Denizbank bu kart ile sizi ve takımınızı kendi ayrıcalıklı dünyası ile tanıştırıyor. Beşiktaş Denizbank sponsorluk anlaşması sayesinde takımınıza bir desteği de siz vermek istemez misiniz? O halde Beşiktaş bonus card başvurusu yöntemleri hangileridir? Beşiktaş Denizbank kredi kartı anlaşması kapsamında verilen bu kartı nasıl alınır beraber bakalım.

Beşiktaş Bonus Card Şubeden Başvru Yapılabilir Mi?

Sizler de bu ayrıcalıklı dünyaya katılmak istiyorsanız öncelikli olarak sizlere en yakın Denizbank şubesine gidip başvuru da bulunabilirsiniz.

Denizbank Beşiktaş bonus kredi kartı almak istiyorsanız en basit başvuru yöntemi şubeye gitmek. Denizbank şubesine gittikten sonra yapmanız gereken tek şey Denizbank Beşiktaş taraftar kartı başvuru formunu doldurmak olacaktır.

Beşiktaş Bonus Card Telefon Bankacılığı İle Başvuru Mümkün Mü?

Telefon günlük yaşamımızın vazgeçilmez birer parçası. Taraftar karta başvuru da bulunmak için de kullanabileceğimiz bir araç. Tek yapmamız gereken telefonlarımızdan 444 0 800 numaralı AçıkDeniz müşteri hizmetlerini aramak ve beşiktaş kredi kartı için başvuru yapacağınızı belirtmek.

Denizbank Beşiktaş Bonus Kredi Kartı SMS İle Başvuru?

Başvuru yöntemlerinden bir tanesi de cep telefonu üzerinden sms ile başvuru yapmaktır. Cep telefonlarınızın mesaj bölümüne BJK yazıp bir boşluk bırakarak TC. kimlik numaranızı yazıp 3280’e gönderiyorsunuz. Cep telefonu üzerinden başvuru bu kadar basittir.

Beşiktaş Bonus Card Kredi Kartı İnternet Üzerinden Online Başvuru

Bu karta internet üzerinden başvuru da bulunmak da çok kolaydır. Bilgisayarlarınızdan hemen www.denizbank.com internet bankacılığı adresinden başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirisiniz.

Denizbank Beşiktaş Bonus Card Özellikleri Nelerdir?

Takımınızın Beşiktaş bonus card özellikleri bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak öncelikle;

  • Her ay yaptığınız veya yapacağınız 150TL ve üzeri alışverişleriniz de, takımınızın attığı gollere karşılık bonus kazanabilirsiniz.
  • Kartal yuvası mağazalarından aldığınız maç biletleriniz de çeşitli avantajlara sahip olabilirsiniz.
  • Siz Beşiktaş taraftarlarına özel dönemsel kampanyalar da devam edecektir.
  • Yaptığınız her alışverişiniz de kulübünüze belirli oranda bir katkı payı aktarılacaktır ve sizler hiçbir ekstra ücret ödemeyeceksiniz.
  • Vodafone Arena’da bulunan Black Cup Cafe’de Bjk Bonus’a özel olarak %20 oranın da indirime sahip olabileceksiniz.
  • Temassız ödeme özelliğine sahip BJK Card 50 TL ve altı ödemeler de cebenizde bozuk para taşıma olayına son veriyor ve kartınız sayesinde kolaylıkla ödeme yapabiliyorsunuz.

Sizler de takımızın ayrıcalıklı dünyasına girmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey taraftar kart başvurusun da bulunmak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir