Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Kredi Kartı Almak İstiyorum?

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Cebinizde sürekli olarak nakit para taşımaktan sıkıldıysanız Akbank’a başvurarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.Yıllık elde etmiş olduğunuz ortalama gelire göre belirlenen limitiniz ile dilediğiniz gibi harcamalar yapabileceğiniz bir kredi kartına sahibi olabilirsiniz. Akbank kredi kart kampanyaları ile alış verişin tadını çıkarabilirsiniz.

Akbank kredi kartı için Akbank’a başvurarak sahip olabileceğiniz kredi kartı için internet bankacılığını kullanabilir yada Akbank şubelerine başvurarak kredi kartı başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank kredi karti cesitleri Neo, axess veya wings kredi kartı seçeneklerine başvurarak dilediğiniz avantaj ve kampanyalardan size en uygun olanı seçip ona göre kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz kredi kartı türüne göre biriktirmiş olduğunuz puanlar çeşidine göre harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri?

Akbank kredi kartı nasıl alınır? Seçmiş olduğunuz kredi kartı için yaptığını başvuruları takip edebilmek için Akbank müşteri hizmetlerinden yada başvurmuş olduğunuz şubeden yararlanabilirsiniz.

Akbank’tan alacağınız kredi kartı için öncelikle başvuru şekliniz bir Akbank şubesinden yardım almak olacaktır. Akbank şubesine başvurarak kredi kartı almak istediğiniz belirtmenizden sonra yukarıda da belirtmiş olduğumuz 3 çeşit kredi kartı sunulmaktadır.

Hangi kredi kartı şekli size en uygun avantajları sağlıyorsa onu seçerek gerekli akbank kredi kartı formu bilgilerinizle birlikte doldurmanız yeterli olacaktır.

Bundan sonrası tamamıyla vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde işleme koyulacaktır. Yıllık ortalama gelirinizin hesap edilmesiyle birlikte başvurunuzun onaylanması halinde limitiniz ona göre belirlenip size sunulacaktır.

İsterseniz doldurmuş olduğunuz formlarda verdiğiniz adrese teslim edilebilir yada başvurunuzu gerçekleştirmiş olduğunuz şubeden teslim alabilirsiniz. Akbank kredi kartı başvurusu yaptığınız şubeden her türlü detay ve bilgileri rahatlıkla alabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı İçin Şubeden Başvuru Yapılabilir Mi?

akbank kredi kartı nerede alınır ? Kendinize özellikleriyle birlikte en uygun hissetmiş olduğunuz Akbank kredi kartlarından hangisine sahip olmak istiyorsanız size en yakın Akbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

İstenilen gerekli belgeleri temin etmeniz ve istenilen bilgileri forma dökmenizle birlikte başvuru süreciniz başlamış bulunmaktadır.

Akbank kredi kartı için şubeden başvuru yapmanız bu işlemlerle gerçekleşmektedir. Yaptığınız başvurunuzun sonucunu öğrenebilmek için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilir yada başvuru yaptığınız şubeden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Başvuru sonrasında onaylanan kredi kartınızın temini için isterseniz en yakın Akbank şubesini isterseniz de vermiş olduğunuz adresi tercih edebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı İnternet Üzerinden Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yöntemlerinden en kolayı olan internet üzerinden başvuru size bir bilgisayar kadar yakın. AkBank kredi kartı online işlem sayesinde gireceğiniz çok basit bilgiler ile kredi kartı başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Kredi kartı için  https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx   bu adresi kullanabilirsiniz. 

Akbank Kredi Kartı SMS İle Başvuru Kabul Ediyor Mu? 

Akbank kredi kartı sms başvuru maalesef şuan kullanılmamaktadır. Eğer cep telefonu ile sms üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız bu yöntemi değilde diğer 3 yöntemi kullanabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Telefon Bankacılığı Üzerinden Başvuru?

Akbank müşteri hizmetleri üzerinden Akbank kredi kartına başvuru maalesef bulunmamaktadır. Akbank kredi kartı müşteri hizmetleri ile diğer kredi kartı ile ilgili sorularınızı gönül rahatlığıyla iletebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı İnternet Sayfasından Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartına başvurmak istiyorsunuz ve bunu web üzerinden yapmak istiyorsanız akbank’ın siz doldurun biz sizi arayalım kısmını doldurarak akbankın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Axess.aspx
Akbank’ın resmi sayfasına girdikten sonra sağ taraf da bulunan “Tıklayın Sizi Arayalım” kısmıyla sadece ad soyad ve telefon numarası bir de TC numarası girerek başvuruda bulunabilirsiniz. 

Bu bilgileri girdikten sonra Akbank müşteri hizmetleri sizinle irtibata geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir